Susisiekime: 1691 Siųsti el. paštą

Privatumo ir slapukų politika

Informuojame, kad šioje UAB „G4S Lietuva" priklausančioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. - „cookies") - nedideli tekstiniai failai, kuriuos, Jums apsilankant šioje svetainėje, interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje (pvz., mobiliajame telefone). Mūsų svetainėje yra naudojami būtinieji slapukai, reikalingi tinkamam svetainės veikimui užtikrinti, ir analitiniai - „Google Analytics" (Google, Inc. teikiama žiniatinklio analizės paslauga) - slapukai, padedantys suskaičiuoti svetainės lankytojus ir pamatyti, kokie svetainės puslapiai domina lankytojus.

Analitinių slapukų renkami duomenys yra perduodami ir saugomi Google, Inc. (toliau - Google). Šie duomenys yra anoniminiai ir pagal juos neįmanoma nustatyti svetainės lankytojo tapatybės.

Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti sutikimą naudoti slapukus pakeisdami atitinkamus savo interneto naršyklės nustatymus. Atkreipiame dėmesį, kad slapukai yra naudojimosi šia svetaine sąlyga ir jų išjungimas ir (ar) ištrynimas gali neigiamai paveikti naudojimąsi ja.

Jūsų asmens duomenys, kuriuos nurodysite pildydami užsakymo formą šioje svetainėje, bus naudojami tik susisiekti su Jumis ir suteikti išsamesnės informacijos apie Jus dominančias paslaugas.

Vykdydama savo veiklą UAB „G4S Lietuva" vadovaujasi bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei nacionaliniais teisės aktais ir gerbia asmens teisę į duomenų apsaugą. Su UAB „G4S Lietuva" asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti čia >> .