Susisiekime: 1691 Siųsti el. paštą

Elektroninė būsto apsauga

G4S elektroninė būsto apsauga - tai nuolatinis Jūsų apsaugos sistemos signalų stebėjimas ir reagavimas į juos pavojaus atveju.

Užverkite namų duris nesibaimindami sulaukti netikėtų svečių ar prarasti brangius daiktus!

Kaip tai veikia?

Būsto apsaugos sistema (judesio davikliai, dūmų jutikliai ir kt.) prijungiama prie „G4S Lietuva" centrinio stebėjimo pulto;
Jums išėjus iš namų ir įjungus apsaugos signalizaciją, visi signalizacijos siunčiami pranešimai yra perduodami į G4S centrinį stebėjimo pultą, kur 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą yra stebimi, registruojami ir į juos atitinkamai reaguojama;
centriniam stebėjimo pultui gavus Jūsų namuose įrengtos apsaugos signalizacijos išsiųstą pavojaus signalą (t. y. pranešimą apie mėginimą įsibrauti į Jūsų būstą, gaisrą ir kt.), nedelsiant siunčiamas „G4S Lietuva" greitojo reagavimo ekipažas;
greitojo reagavimo ekipažas, atvykęs prie Jūsų namų, apžiūri objektą iš išorės, suteikia pagalbą, informuoja kontaktinius asmenis bei kviečia juos apžiūrėti objektą iš vidaus. Jei reikia, iškviečia policiją ir / arba gelbėjimo tarnybas.

 Ar yra galimybė bet kada pasitikrinti, ar signalizacija įjungta?

Taip, "G4S Lietuva" klientai, išsiuntę SMS nurodytu numeriu, gali greitai pasitikrinti, ar signalizacija įjungta. Kaip tai padaryti, skaitykite atmintinėje

Kodėl verta rinktis šią paslaugą?

Saugu - gavus pavojaus signalą (apie įsilaužimą, gaisrą) į Jūsų būstą nedelsiant bus išsiųstas greitojo reagavimo ekipažas ir esant reikalui iškviesta policija ir / ar gelbėjimo tarnybos.
Ramu - žinosite, kad Jūsų turtas bei Jums brangūs daiktai ir Jūsų asmeninė erdvė yra apsaugoti.
Patikima ir greita - „G4S Lietuva" turi ilgametę apsaugos paslaugų teikimo patirtį, o greitojo reagavimo ekipažų vietos parinktos taip, kad būtų galima maksimaliai greitai reaguoti į pavojaus signalus iš saugomų objektų.

Kas sudaro elektroninės būsto apsaugos paslaugą? 
 
Apsaugos sistemos įjungimas į „G4S Lietuva" centrinį stebėjimo pultą;
apsaugos sistemos siunčiamų signalų stebėjimas 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą;
greitojo reagavimo ekipažo atvykimas į vietą gavus pavojaus signalą;
ryšio įranga (pvz., siųstuvas) ir ryšio paslauga (jeigu signalai nėra siunčiami fiksuoto ryšio telefono linija).

Kiek tai kainuoja?

Elektroninės būsto apsaugos paslaugos kaina priklauso nuo:

miesto, kuriame bus teikiama paslauga;
būsto tipo (butas, nuosavas namas);
aukšto (jeigu gyvenate daugiabutyje);
naudojamos įrangos kiekio bei įvairovės ir kitų veiksnių.

Elektroninės būsto apsaugos paslaugos kaina priklausys ir nuo to, koks ryšio kanalas bus naudojamas apsaugos sistemos signalams persiųsti:
 
Jeigu naudojatės ar ketinate įsirengti fiksuoto ryšio telefono liniją, už ryšio paslaugas mokėsite tiesiogiai ryšio operatoriui.
Jei neturite įrengtos telefono linijos, artimiausiu metu jos neketinate įsirengti ar jei telefono linijai įrengti nėra techninių galimybių, "G4S Lietuva" gali suteikti reikalingą ryšio įrangą (pvz., GPRS arba radijo bangų siųstuvą) naudojimosi apsaugos paslauga laikotarpiu ir pasirūpinti ryšio paslaugomis. Mokestis už ryšio paslaugas ir naudojimąsi ryšio signalų siųstuvu būtų įskaičiuojamas į būsto apsaugos paslaugos mėnesinį mokestį ir būtų fiksuotas.

Kaip užsisakyti?
 
Paslaugą galite užsisakyti atvykę į artimiausią „G4S Lietuva" klientų aptarnavimo skyrių arba užpildę elektroninę užsakymo formą.