Susisiekime: 1691 Siųsti el. paštą

G4S autonominė gaisro signalizacija

 

Kaip sužinosite, kad dūmų detektorius suveikė, ir kas iškvies ugniagesius, kai būsite išvykę? Arba kaip kilus gaisrui aptiksite gyvybei pavojingas, nei kvapo, nei spalvos neturinčias smalkes?

G4S autonominė gaisro signalizacija - tai pažangus ir patikimas būdas apsaugoti savo bei artimųjų gyvybę ir turtą nuo gaisro.

 Kodėl verta rinktis šią paslaugą?
G4S gaisro signalizacija yra autonominė - jos nereikia jungti į elektros tinklą, įranga maitinama baterija.
Paprastas ir greitas įrengimas - belaidį gaisro signalizacijos jutiklį galite įsirengti patys vadovaudamiesi naudotojo instrukcija.
Signalizacijos įrengimas nesugadins patalpų apdailos - nereikia vedžioti laidų (įranga tvirtinama prie patalpos lubų ar sienų dviem varžtais).
  

Kuo G4S autonominė gaisro signalizacija skiriasi nuo kitų sprendimų?

Galėsite operatyviai užkirsti kelią gaisrui plisti - suveikus dūmų bei smalkių signalizacijai, 3 nurodyti asmenys apie tai bus informuoti trumpąja SMS žinute, o Jums pasirinkus ar esant galimybėms, paslaugos teikimo adresu atvyks "G4S Lietuva" greitojo reagavimo ekipažas.
Sumažinsite apsinuodijimo gyvybei pavojingomis smalkėmis (anglies monoksidu) tikimybę - G4S gaisro signalizacija suveikia ne tik užfiksavusi dūmus, bet ir padidėjus smalkių (kurios neturi nei kvapo, nei spalvos), lygiui Jūsų patalpose.
Nereikia pirkti įrangos - gaisro signalizacijos jutiklis suteikiamas naudojimosi paslaugomis laikotarpiu, jam taikoma gamintojo garantija.
Nereikia rūpintis ryšio paslauga ir už ją papildomai mokėti - į gaisro signalizacijos pakuotę įeina aktyvuota mobiliojo ryšio kortelė.
Žinosite, kada reikia keisti įrenginio bateriją - apie tai trumpąja SMS žinute Jus informuos "G4S Lietuva".
 
Kaip veikia ši paslauga? 
 
Aptikusi dūmus ar anglies monoksido (smalkių) nutekėjimą, G4S autonominė gaisro signalizacija įjungs garsinį pavojaus signalą ir išsiųs pavojaus pranešimą saugos tarnybai „G4S Lietuva". Saugos tarnyba, gavusi pranešimą, nedelsdama informuos apie tai 3 paslaugos naudotojus, esančius kontaktinių asmenų sąraše, išsiųsdama pranešimus trumpąja SMS žinute. Kartu prie objekto gali būti išsiųstas ir greitojo reagavimo ekipažas, jei tai numatyta paslaugų teikimo sutartyje.
 
Kiek kainuoja G4S autonominė gaisro signalizacija? 
 
• Mėnesinis stebėsenos paslaugos mokestis - 6 € / mėn.*;
• Mėnesinis elektroninės saugos paslaugos mokestis - 11 € / mėn. (suveikus gaisro signalizacijai numatytas greitojo reagavimo ekipažo atvykimas);
• Vienkartinis sutarties administravimo mokestis - 5 €;
• Minimalus naudojimosi paslauga laikotarpis - 12 mėn.
 
* Pasirinkus stebėsenos paslaugą, greitojo reagavimo ekipažo atvykimas suveikus gaisro signalizacijai nėra numatytas. Jei negalėsite patys nuvykti į savo patalpas, galite kreiptis telefonu į saugos tarnybą „G4S Lietuva", ir mes informuosime Jus apie galimybes atvykti Jūsų nurodytu adresu (vienkartinis mokestis už greitojo reagavimo ekipažo atvykimą - 7 €). 
 
Kaip užsisakyti?
 
Paslaugą galite užsisakyti užpildę elektroninę užsakymo formą arba atvykę į artimiausią „G4S Lietuva" klientų aptarnavimo skyrių.
                                                                                                         
Naudinga informacija